Udostępniono gameplay z inspirowanej Quake i Doom strzelanki sci-fi, która ma się ukazać na Steam “za 232 lata”

Rozrywka

Autorzy z Altered Orbit Studios opublikowali nowy, krótki filmik z demem rozgrywki dla pierwszoosobowej strzelanki sci-fi Selaco, która – jak podaje Steam – ukaże się za 232 lata (24 sierpnia 2255 roku).

Naturalnie nie jest to prawdziwa data premiery, ale jakakolwiek by nie była, gracze mogą wypróbować rozgrywkę z projektu już teraz. Na Steamie dostępne jest bowiem darmowe demo.

Jeśli chodzi o nowy zwiastun rozgrywki, to demonstruje on MGL V1.02 – w pełni konfigurowalny granatnik, który twórcy nazywają “źródłem czystego chaosu i zniszczenia”.

Akcja Selaco rozgrywa się w przyszłości, gdy ludzkość była zmuszona uciekać przed katastrofami na Ziemi w podziemnych kompleksach. Pewnego dnia uzbrojeni żołnierze nagle wkraczają do akcji, a główny bohater – kapitan ochrony – musi ich zlikwidować. Inspiracją dla projektu były gry F.E.A.R., Quake i Doom.

Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Innowacja Polska