Układy Samsunga Galaxy S23 Ultra i Galaxy S22 Ultra po raz pierwszy porównane. Sprawdź, czy potrafisz znaleźć różnicę.

Samsunga-Galaxy-S23-Ultra Technologii

Makiety Samsunga Galaxy S23 Ultra zostały opublikowane przez sprawdzonego insidera, Ice Universe.

Ice Universe regularnie dzieli się ekskluzywnymi informacjami o nowych produktach w branży mobilnej. Opublikował nowe zdjęcia makiet Samsunga z serii Galaxy S23 oraz stwierdził, że winę za wygląd Galaxy S23 Ultra kopiujący Galaxy S22 Ultra ponoszą sami fani.

Samsunga-Galaxy-S23-Ultra-1

Przytoczył też zdjęcie porównujące układy Galaxy S23 Ultra i Galaxy S22 Ultra. Różnica między nimi jest naprawdę trudna do znalezienia.

Samsunga-Galaxy-S23-Ultra-2

Rozumiem, że niektórzy są niezadowoleni z nieoryginalnego wyglądu Samsunga. Jest to nieunikniony efekt długofalowej strategii cięcia kosztów przez Samsunga. Twoja tolerancja pozwala firmie na takie działanie. Jesteście współwinni. Więc od teraz: zero tolerancji!

Ice Universe

Wczoraj wieczorem pojawiły się pierwsze zdjęcia makiety Galaxy S23, Galaxy S23 Plus i Galaxy S23 Ultra. Gama ma zostać odsłonięta na początku przyszłego roku.

Ice Universe jako pierwszy dokładnie opowiedział o nowym trendzie w smartfonach z ekranami typu waterfall, frędzlach w iPhone X, nowym projekcie iPhone’a 14 z wycięciem Dynamic Island oraz 200-megapikselowym przetworniku obrazu Samsunga. Jako pierwszy ujawnił, że Redmi Note 12 Pro+ otrzyma 200-megapikselowy aparat główny. Źródła w dziale R&D południowokoreańskiego giganta wyciekają mu ekskluzywne informacje na temat nowych produktów.

Podziel się
Rate author
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Innowacja Polska