Ultraflagowy to już nie tylko Samsung i Xiaomi. ZTE szykuje telefon Nubia Z50 Ultra

Technologii

Pierwszy flagowiec Ultra w historii Nubii, a także najbardziej wszechstronny Ultra”, – z takim podpisem na stronie Nubii w sieci społecznościowej Weibo pojawił się zwiastun obiecującego flagowca ZTE. Model ten będzie o pół stopnia wyższy od obecnego flagowca Nubii Z50.

„Ultraflagowy” to już nie tylko Samsung i Xiaomi.  ZTE szykuje telefon Nubia Z50 Ultra

Na zdjęciu ekran z lekko zaokrąglonymi rogami i bez wycięcia na przedni aparat – zgodnie z tradycją ZTE wystarczy umieścić go pod ekranem. Telefon obiecuje się „wkrótce”, więc oczywiście zostanie zbudowany na Snapdragonie 8 Gen 2. Prawdopodobnie będzie miał lepszy aparat niż zwykła Nubia Z50, a możliwe są też pewne innowacje w zakresie podsystemu zasilania (m.in. mieć większą pojemność baterii lub większą moc ładowania przewodowego).

Nazwa sugeruje, że nowy telefon zmierzy się z innymi „Ultra-flagami”, takimi jak Samsung Galaxy S23 Ultra i nadchodzący Xiaomi 13 Ultra.

Podziel się

Od 15 lat poświęcam się nauce i technice. Bardzo interesuję się postępem technologicznym i chcę dzielić się z Wami najnowszymi wiadomościami ze świata technologii, oprogramowania i gier.

Rate author
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Innowacja Polska