Vampire Survivors 1.0 będzie zawierać fajerwerki jako broń

Rozrywka

©

Vampire Survivors 1.0 zawiera nową broń o nazwie Greatest Jubilee i wykorzystuje efekty fajerwerków do dewastacji ciągle najeżdżającej hordy. Krótki filmik, który zamieścił deweloper, próbuje wyjaśnić, jak to dokładnie działa: są efekty cząsteczkowe wyrzucane z postaci gracza oraz jasne błyski gwiezdnych wybuchów, które zadają obrażenia wrogom – nie możemy jednak powiedzieć na pewno, czy te eksplozje pochodzą od czegoś, co rzuca postać, czy po prostu zdarzają się w stałej odległości.

Największy Jubileusz odblokowujesz za pomocą jednego z nowych osiągnięć w Vampire Survivors 1.0, o nazwie Seeing the Last Fireworks.

Pełna wersja Vampire Survivors będzie zawierać wiele innych, w tym “stronę B” dla niektórych efektów dźwiękowych i muzyki z gry.

#Vampire #Survivors #będzie #zawierać #fajerwerki #jako #broń

Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( No ratings yet )
Innowacja Polska