W Hogwarts Legacy uczniowie Ravenclawu będą mieli również towarzysza

Rozrywka

©


Okazuje się, że gra fantasy Harry Potter – Hogwarts Legacy będzie miała towarzysza w Wydziale Ravenclaw, gdyż wielu podekscytowanych graczy było zaniepokojonych brakiem informacji o tej postaci – zwłaszcza, że Avalanche Software obecnie prezentuje jedynie towarzyszy z pozostałych trzech wydziałów.

Nie było jeszcze oficjalnych wiadomości na temat towarzysza Ravenclawu, ale wiarygodne źródło podało, że mimo braku informacji, pojawi się on w grze. Wieści pochodzą z kanału YouTube RetroRaconteur, który niedawno wrzucił do sieci filmik, w którym źródło opowiada o towarzyszce Ravenclaw w Hogwarts Legacy.

“Nie mam pojęcia kiedy dostaniemy więcej informacji o towarzyszu Ravenclaw, a nawet czy dostaniemy informacje o towarzyszu Ravenclaw przed premierą” – mówi RetroRaconteur. “Ale rozmawiałem z jedną z tych osób, która w przeszłości udzieliła mi pewnych informacji na temat Dziedzictwa Hogwartu. Rzeczywiście mogę potwierdzić, że w tej grze będziemy mieli towarzysza z Ravenclawu.”

RetroRaconteur podał również jeszcze w lipcu tego roku, że według kilku źródeł nie będzie Quidditcha w Hogwarts Legacy.

Hogwarts Legacy ukaże się 10 lutego 2023 roku na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X | S i PC, a wersja na Nintendo Switch pojawi się później.

#Hogwarts #Legacy #uczniowie #Ravenclawu #będą #mieli #również #towarzysza

Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( No ratings yet )
Innowacja Polska