W sieci pojawiło się przejście przez pierwsze godziny gry A Plague Tale: Requiem

Rozrywka

©

Gra ukaże się 18 października na wszystkich obecnych platformach, w tym na Switchu (przez chmurę). Chociaż do premiery gry pozostały jeszcze cztery dni, niektórzy szczęśliwi gracze są już w pełni sił, dostając w swoje ręce fizyczne kopie. Niektórzy z nich poszli jeszcze dalej i zaczęli nagrywać nowe przygody Amitii i jej brata Hugo, a poniżej możecie zobaczyć pierwszą godzinę gry, która według twórców jest prologiem. Najwyraźniej postanowił nie posłuchać prośby twórców gry z Asobo Studio, którzy prosili o niepublikowanie materiałów z gry przed premierą.

Na jego kanał część druga jest już dostępna, więc jeśli nie boicie się spoilerów możecie zacząć oglądać:

W A Plague Tale: Requiem, Amitia i Hugo de Run uciekają na południe, gdzie tajemnicza wyspa może zawierać klucz do wyleczenia choroby tego drugiego. Podczas gdy Amitia dysponuje kuszą i potężniejszą alchemią, Hugo może wykorzystać swoje moce, by kontrolować szczury morowe.

#sieci #pojawiło #się #przejście #przez #pierwsze #godziny #gry #Plague #Tale #Requiem

Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( No ratings yet )
Innowacja Polska