W sieci pojawiły się oficjalne rendery Samsung Galaxy S23 Ultra

Technologii

Portal winfuture opublikował oficjalne rendery smartfona Samsung Galaxy S23 Ultra. Wygląd nowych urządzeń był znany już wcześniej, ale to właśnie oficjalne zdjęcia od samego producenta pojawiają się w sieci po raz pierwszy.

Samsung Galaxy S23 będzie występował w czterech kolorach, które zastosowano także w dwóch droższych wariantach – Galaxy S23+ i S23 Ultra. Kolory to Phantom Black, Botanic Green, Mystic Lilac i Cotton Flower.

Jeśli chodzi o zmiany konstrukcyjne, to są one minimalne w porównaniu z Galaxy S22. Całkowicie wyeliminowano wypukłość aparatu – obiektywy są teraz montowane bez podkładu. Galaxy S23 ma płaski przód i tył. Przedni aparat ponownie został wyśrodkowany poniżej górnej krawędzi ekranu. Boczne krawędzie mają zaokrąglone brzegi.

Urządzenie ma być wyposażone w 6,1-calowy wyświetlacz OLED o rozdzielczości Full HD. W środku znajduje się najnowszy procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, przy czym zastosowano jego lekko podkręconą wersję.

Nowe smartfony zostaną zaprezentowane 1 lutego. Zostanie tam również pokazana seria Galaxy Book 3, w tym model Ultra, który powinien być lżejszy od Della XPS 15 i MacBooka Pro.

Podziel się
Rate author
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Innowacja Polska