Wciągająca przygodowa platformówka One Many Nobody jest już dostępna na PC na Steamie

Rozrywka

©

Chestnut Games, producent gier indie z siedzibą w Lanciano we Włoszech, ogłosił, że ich wciągająca przygodowa platformówka One Many Nobody stała się dostępna na PC w serwisie Steam.

One Many Nobody to platformówka logiczna z czarnym humorem, w której klonowanie jest kluczowym mechanizmem sukcesu. Gracze będą musieli użyć technologii klonowania, aby skopiować siebie i rozwiązać zagadki, aby osiągnąć postęp.

Świat One Many Nobody przeżywa bezprecedensowy kryzys energetyczny, a dzięki postępom w technologii klonowania znaleziono mroczne rozwiązanie. Nauka umożliwiła tworzenie nowych zdrowych ciał poprzez klonowanie w celu wykorzystania ich jako źródła energii. Gracze rozpoczynają swoją podróż jako klon, któremu udało się uciec ze swojej zaawansowanej technologicznie komórki i musi teraz uciec z niewoli, ale szybko okazuje się, że niekoniecznie to klonowi uda się uciec na wolność.

Gracze wyruszą w zawrotną platformową grę logiczną, która zmusi ich do myślenia pod różnymi kątami. Zagadki będą coraz bardziej skomplikowane w miarę postępu fabuły. One Many Nobody wykorzystuje klonowanie, by rzucić graczom wyzwanie w postaci kreatywnych zagadek, które po rozwiązaniu wytwarzają tyle dopaminy, ile klon wytwarza energii.

Pełna wersja gry zawiera ponad 100 zagadek, w których gracze odkrywają mroczny świat ożywiony dzięki uroczo animowanej grafice pikselowej.

#Wciągająca #przygodowa #platformówka #jest #już #dostępna #Steamie

Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( No ratings yet )
Innowacja Polska