Wczesne egzemplarze God of War: Ragnarok są już w rękach niektórych użytkowników

Rozrywka

©

Użytkownik PSN “HATTAN6” pokazał zdjęcie God of War: Ragnarok w sekcji “Recently Launched” swojego profilu, co oznacza, że albo ma dostęp do egzemplarza recenzenckiego, albo wczesne kopie gry wyciekły na kilka tygodni przed premierą.

Użytkownik PSN ma również Call Off Duty Modern Warfare 2 wymienione jako ostatnio graną grę, choć może to być tylko beta multiplayera, a nie wczesna kopia detaliczna. Okazuje się jednak, że użytkownik ma również dostęp do wczesnej kopii Ghostbusters Spirits Unleashed na dzień przed oficjalną premierą 18 października 2022 roku.

Niezależnie od tego, czy informacje zawarte w profilu PSN są prawdziwe, warto chyba zacząć być ostrożnym wobec potencjalnych spoilerów na wypadek, gdyby wczesne kopie gry rzeczywiście znalazły się w wolnej sprzedaży.

Kratos oficjalnie rozpocznie swoją ostateczną przygodę wraz ze swoim synem Atreusem 9 listopada 2022 roku na PS4 i PS5.

#Wczesne #egzemplarze #God #War #Ragnarok #są #już #rękach #niektórych #użytkowników

Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( No ratings yet )
Innowacja Polska