Wyciekły rendery designu iPhone 15 Pro! Oto czym będzie się różnił od iPhone 14 Pro

iPhone_15_Pro_Max_render25_result_result Technologii

Wyciekły rendery iPhone’a 15 Pro. A oto jak iPhone 15 Pro może się różnić od iPhone’a 14 Pro.

Projekt iPhone’a 15 Pro został rzekomo wycieknięty. W sieci pojawiły się rendery CAD nowego iPhone’a, ujawniające kilka zmian. 9to5Mac twierdzi, że uzyskał rendery CAD iPhone’a 15 Pro z fabryki w Chinach. Apple dystrybuuje te projekty do producentów w Azji przed wprowadzeniem na rynek, aby zapewnić, że nowe obudowy iPhone’a są gotowe, gdy urządzenie zostanie wprowadzone na rynek. Rendery projektowe potwierdziły kilka wcześniej zgłoszonych przecieków. Oto jak design iPhone’a 15 Pro zmieni się vis a vis iPhone’a 14 Pro.

iPhone 15 Pro: Zmiany

  • Port ładowania USB-C: Jedną z najbardziej zauważalnych i głównych zmian w iPhone 15 Pro jest transformacja z portu Lightning na USB-C. Oznaczałoby to znaczącą zmianę w złączu ładowania, które zostało po raz pierwszy wprowadzone w iPhone’ach w 2012 roku. Powodem tego może być wysiłek Unii Europejskiej, aby ustanowić jednolity standard ładowania dla wszystkich smartfonów i urządzeń.
  • Zakrzywione krawędzie: iPhone’y w ciągu ostatnich kilku lat słynęły z pudełkowego wyglądu. Teraz oczekuje się, że iPhone 15 Pro pojawi się z zakrzywieniem na krawędziach, zarówno na szkle, jak i na metalowej ramie. “Sama rama jest również bardziej zakrzywiona niż wcześniej, przypominając design 14- i 16-calowych MacBooków Pros oraz nowego MacBooka Air M2” – czytamy w raporcie 9to5Mac.
  • Grubszy bump Camera: rendery sugerują również grubsze uderzenie kamery z tyłu, które może być spowodowane pojawieniem się nowych czujników lub obiektywów. Układ aparatu pozostaje jednak podobny do tego z iPhone’a 14 Pro z trzema obiektywami.
  • Koniec fizycznych przycisków po bokach? Jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny iPhone’a 15 Pro, wydaje się, że są pewne zmiany w przyciskach głośności i wyciszenia. Kilka wcześniejszych raportów sugerowało, że dźwignie głośności mogą zostać zastąpione przyciskami pojemnościowymi zamiast fizycznych. Jednak rendery nie mogą tego potwierdzić z całą pewnością.
  • Przycisk wyciszenia: Wydaje się, że przełącznik wyciszenia przeszedł przeprojektowanie, jak również, sport mniejszy i okrągły kształt przypominający ten z przycisków pojemnościowych.
iPhone_15_Pro_Max_render_5_7851122_result_result

Apple jest również prawdopodobne, aby kontynuować pomysł Dynamiczna wyspa, która jest nadal obecny i wygląda tej samej wielkości, jak to z iPhone 14 Pro. Render nie może potwierdzić rozdzielczość kamer iPhone 15 Pro choć. Jednak kilka innych raportów sugeruje, że modele iPhone 15 Pro otrzymają nową kamerę Periscope.

Podziel się
Rate author
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Innowacja Polska