Wyniki WWE Raw, oceny: Braun Strowman powraca i dziesiątkuje całą dywizję tagów

Wyniki WWE Raw, oceny: Braun Strowman powraca i dziesiątkuje całą dywizję tagów Rozrywka

Braun Strowman zaliczył sensacyjny powrót na Raw (Fot. WWE)

Braun Strowman powraca do WWE po dokonaniu epickiego powrotu na Raw.

The Monster Among Men – który został szokująco zwolniony przez firmę w czerwcu 2021 roku podczas jednej z wielu partii szeroko zakrojonych cięć rosteru – miał według plotek powrócić w poniedziałkową noc i tak się właśnie stało&#8217.

Zrobił swoją obecność odczuwalną podczas Fatal 4 Way tag match z zwycięzcami ustawionymi, aby stać się nowymi Number One Contenders dla The Usos i ich Unified Tag Team Titles.

The New Day, Los Lotharios, Alpha Academy i Street Profits walczyli o swoją wielką szansę i był to rozrywkowy mecz, aż do momentu, gdy wielkie zaskoczenie przyszło po prawie 15 minutach.

Strowman najpierw znalazł się naprzeciwko biednego Chada Gable’a, a następnie zaczął atakować wszystkich w meczu, przy czym sędzia nie był w stanie zrobić nic, by go powstrzymać.

Nawet ochrona była w ogniu nieustannego ataku Brauna’i jest to znak, że nowy reżim Triple H w WWE dokładnie wie jaką gwiazdę i talent mają z byłym Universal Championem.

Oczywiście jest tu pewien minus, gdyż jego pokaz całkowitej dominacji odbywa się kosztem zarówno Raw, jak i SmackDown’dywizji tag team, gdzie wszystkie cztery drużyny zostały wyjęte i nie ma nowych pretendentów dla Jimmy’ego i Jeya.

Mimo to, to nie powinno’odebrać zbyt wiele z wysokiego Strowman’s prezentacji, a sposób wrócił patrząc jak absolutna maszyna.

Dominik Mysterio dołącza do Judgment Day, gdy grupa niszczy Edge’a, Dexter Lumis kosztuje The Miza w Steel Cage Matchu i więcej

Przeskakując do main eventu, United States Title został zaprezentowany w fantastyczny sposób, ponieważ Bobby Lashley bronił się przed The Mizem, któremu towarzyszył Tommaso Ciampa.

Złoczyńcy zaatakowali All Mighty przed gongiem, ale po świetnym, fizycznym meczu spod ringu pojawił się Dexter Lumis, strasząc Miza z powrotem do środka klatki i pozostawiając go otwartym na Spear od Lashleya.

Po gongu Lumis dostał się do klatki i dusił go przed głaskaniem jego twarzy, gdy show dobiegło końca.

Superstars WWE Dexter Lumis i The Miz na Raw
Dexter Lumis nadal celuje w The Miza (Fot. WWE)

Noc rozpoczęła się od Edge’a, który wyszedł, aby odnieść się do sposobu, w jaki Dominik Mysterio zdradził zarówno jego, jak i Reya na Clash At The Castle, przy czym Rey wyszedł, aby błagać swojego przyjaciela o wybaczenie synowi.

Rated R Superstar słusznie zauważył, że jest on’wystarczająco stary by wziąć odpowiedzialność, podczas gdy Rhea Ripley wyszła by drwić z duetu zanim Dominik stanął u jej boku.

Dom nie mógł spojrzeć tacie w oczy, a Finn Balor i Damian Priest zaatakowali Edge’a od tyłu, Dom pomógł dodać do gry liczb, przy czym Judgment Day użyli następnie krzesła, by wyjąć Edge’owi’nogę i stanąć wysoko.

Superstars WWE The Judgment Day - Damian Priest, Dominik Mysterio, Finn Balor i Rhea Ripley - na Raw
Dominik Mysterio dołączył do The Judgment Day (Fot. WWE)

W akcji tag teamowej nowe mistrzynie Aliyah i Raquel Rodriguez wygrały krótki, ale solidny mecz z Doudropem i Nikki A.S.H., podczas gdy Damage Control oglądało się za kulisami, pokazując, że Dakota Kai i Iyo Sky strzelają po złoto.

Rzeczywiście, później trio uderzyło w ring, by położyć swoje cele zdobycia Women’s Tag Team Titles po sposobie, w jaki turniej zakończył się w kontrowersyjny sposób.

Bianca Belair wyszła, by rzucić wyzwanie Bayley po tym jak została przypięta na Clash At The Castle, ale nie poszło to’za bardzo do przodu, gdyż Bayley weasled her way out of competing.

Austin Theory wyszedł i odniósł się do Tysona Fury’ego nokautując go przed tym jak mógł spieniężyć swoją walizkę Money In The Bank, zanim Kevin Owens wyszedł by go obrazić w zabawnym back and forth, co doprowadziło do meczu.

Dwie gwiazdy pracowały naprawdę dobrze razem w fantastycznej walce, a KO utrzymywał budowanie impetu wygrać Stunner i duże zwycięstwo.

Po dramacie z Judgment Day na szczycie show, Rey Mysterio dzielnie walczył z Damianem Priestem, ale Łucznik Infamii wielokrotnie go obezwładniał i zgarnął zwycięstwo po tym jak Dominik zatrzymał swojego tatę uderzając 619.

WWE Raw emituje poniedziałkowe wieczory o 1 w nocy na BT Sport 1.


Wyniki i oceny WWE Raw – 5 września 2022 r.

  • Number One Contender: The New Day vs Alpha Academy vs Street Profits vs Los Lotharios zakończone No Contest (.B+ za cały segment)
  • Aliyah i Raquel Rodriguez pokonały Nikki A.S.H. i Doudrop (C+)
  • Kevin Owens przypiął Austina Theory (A-)
  • Damian Priest pokonał Rey’a Mysterio (B+)
  • Steel Cage Match o US Title: Bobby Lashley (c) pokonał The Miz (.B+)

Masz jakąś historię?

Jeśli masz historię o celebrytach, wideo lub zdjęcia skontaktuj się z zespołem rozrywkowym Metro.co.uk wysyłając e-mail na adres celebtips@metro.co.uk, dzwoniąc pod numer 020 3615 2145 lub odwiedzając naszą stronę Submit Stuff – chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie.

WIĘCEJ : Gwiazda WWE Bianca Belair trzyma się twardo w sprawie potencjalnego powrotu Sashy Banks: ‘We’ll have to see what happens’

WIĘCEJ : Gwiazda WWE Braun Strowman pozuje całkowicie nago i ujawnia epicką transformację ciała przed plotkowanym powrotem na Raw

#Wyniki #WWE #Raw #oceny #Braun #Strowman #powraca #dziesiątkuje #całą #dywizję #tagów

Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( No ratings yet )
Innowacja Polska