Xiaomi wprowadza na rynek klimatyzator z oszczędnością do 489 kWh energii elektrycznej rocznie

Elektronika

Xiaomi wprowadza na rynek klimatyzator MIJIA Air Conditioner 3HP Gold Edition z oszczędnością do 489 kWh energii elektrycznej rocznie

“Xiaomi dodało kolejne arcydzieło do swojej gamy markowych produktów domowych MIJIA – Air Conditioner 3HP Gold Edition, który charakteryzuje się roczną oszczędnością energii do 489kW.

Szczegóły

Urządzenie charakteryzuje się prostym designem, pozłacaną kolorystyką, konstrukcją kadłuba, inteligentnym sterowaniem i dostępem do ekosystemu inteligentnego domu MIJIA. Klimatyzator obsługuje regulację za pomocą oprogramowania na smartfony oraz poprzez komendy głosowe Xiaoai, co pozwala na interakcję z lampami, zamkami do drzwi, robotami próżniowymi i innymi inteligentnymi gadżetami.

Xiaomi zaprezentowało MIJIA Air Conditioner 3HP Gold Edition z oszczędnością energii do 489kW rocznie

Nowość posiada pełną przetwornicę częstotliwości DC z kołem wiatrowym o średnicy 102 mm. Urządzenie pozwala zaoszczędzić do 489 kW energii w ciągu roku. Odpowiednią zdolność potwierdza protokół poziomu efektywności energetycznej 2 (APF do 3,91).

Inne ważne cechy to wsparcie dla trybów wiatrowych kurtyna/koperta oraz technologia podwójnej kontroli wilgotności i temperatury z automatyczną regulacją.

Koszt klimatyzatora w trakcie i po okresie promocyjnym w przeliczeniu na dolary wynosi odpowiednio 575 i 618 dolarów.

Podziel się

Dziennikarz, pasjonat, zawsze na bieżąco z wydarzeniami na świecie. Ukończył Politechnikę Warszawską. Staż w Guardianie. Dziennikarskie doświadczenie 7 lat, InnowacjaPolska w mojej opinii jest najlepszym młodym i rozwijającym się projektem newsowym w Polsce.

Rate author
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Innowacja Polska