Zamówienia w przedsprzedaży Sonic Frontiers są już przecenione

Gry Google Play umożliwiają teraz granie w gry na Androida na PC w wybranych krajach Streaming i Technologii


Sonic Frontiers w ciągu zaledwie dwóch miesięcy wprowadzi nowy kurs platformówki 3D Sonic. Jeśli nie możesz się doczekać kolejnej wycieczki Blue Blur, możesz zaoszczędzić na przedsprzedaży z fanatyk Od razu. Fanatical oferuje 7 USD zniżki na zamówienia w przedsprzedaży na komputery PC. Otrzymasz również kupon na 5% zniżki na następny zakup z premią za zamówienie w przedsprzedaży Adventurer’s Treasure Box.

Umowa dotyczy tylko wersji Sonic Frontiers na komputery PC, która jest oferowana jako klucz Steam. Jeśli masz ochotę na akcję głosową, też ją znajdziesz mania dźwiękowa Sonic the Hedgehog 4, pochodzenie dźwiękowe, I więcej na sprzedaż.

Sonic Frontiers reprezentuje nową erę franczyzy. Będziesz mógł odkrywać pięć gigantycznych światów, radzić sobie z dziesiątkami śmiertelnych wrogów dzięki nowemu systemowi walki i rozwikłać tajemniczą historię, która wciąż jest w trakcie tworzenia. Jednak nie chodzi o szybkość i walkę, ponieważ będziesz cieszyć się łamigłówkami platformowymi lub polować, gdy potrzebujesz przerwy od akcji.

Istnieje również drzewo umiejętności, z którym możesz grać, dając ci szansę odblokowania wielu nowych umiejętności i zdolności, które można ulepszać w miarę postępów w grze. Ataki dryblingu, prowadzenie bitew i uwalnianie niezliczonych umiejętności specjalnych wydają się być kluczem do sukcesu – a wczesne ujęcia pokazały grę, która wygląda drastycznie od poprzednich wpisów. Ta obecna umowa jest najlepszą, jaką do tej pory widzieliśmy dla Sonic Frontiers, więc sprawdź ją, jeśli chcesz wyłączyć grę na PC.

GameSpot może zarabiać prowizję od ofert detalicznych.

Omawiane tu produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać udział w przychodach, jeśli kupisz coś, co jest wyświetlane na naszej stronie internetowej.#Zamówienia #przedsprzedaży #Sonic #Frontiers #są #już #przecenione

Podziel się
Rate author
( No ratings yet )
Innowacja Polska