Zwiastun i szczegóły dotyczące Wanderer of the Rift DLC do Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin

Rozrywka

©

Square Enix ujawniło pełny zwiastun nadchodzącego DLC Wanderer of the Rift gry Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin. Zwiastun zawiera krótki opis niektórych nowych klas, które znajdą się w grze, punkty fabularne oraz nową funkcję rozgrywki – Rift Labyrinth. Akcja tego DLC rozgrywa się po zakończeniu głównego wątku fabularnego Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin oraz pierwszego epizodu Trials of the Dragon King DLC.

Square Enix już wcześniej zapowiedziało datę premiery Wanderer of the Rift, a także centralne miejsce w Final Fantasy zajmuje bohater Gilgamesh. Po raz pierwszy został wprowadzony w piątej grze głównej, ale potem stał się postacią, która pojawiła się w kilku kolejnych grach. Te ciągłe pojawianie się sprawiło, że stał się on wędrownym kolekcjonerem mieczy w całej wersji FF, którą fani znają do dziś. To DLC nie jest wyjątkiem, gdyż gracze zmierzą się z samym Gilgameshem w jednej z walk z bossami.

Jak pokazano w zwiastunie, Gilgamesh będzie walczył z Jackiem i jego drużyną przy pomocy swoich wielu zebranych mieczy i włóczni, a także rakiety. Mało tego, jego obecność uruchamia Rift Labyrinth, gdzie gracze będą mogli przemierzać mnóstwo losowo generowanych krótkich lochów. W grze pojawia się także nowy poziom trudności “Gilgamesh”, który nie tylko podnosi poziom wrogów, z którymi gracz będzie walczył, ale także daje graczom możliwość zdobycia specjalnego sprzętu, który został pobłogosławiony.

W tym trybie pojawi się nowy zestaw potworów, które pojawią się tylko na tym podwyższonym poziomie trudności, znany jako Chaotic Monsters. Wskazuje na to korona, dzięki której gracz otrzyma lepsze nagrody. Wanderer of the Rift wprowadzi również nową klasę profesji w Stranger of Paradise – Niebieskiego Maga. Dzięki niej Jack będzie mógł uczyć się i wykorzystywać zdolności wrogów, używając niebieskiej magii. Dodatkowo wprowadzona zostanie nowa zdolność dowodzenia Dimension Bringer, dzięki której Jack będzie mógł spowalniać wrogów w swoim polu działania, a wszelkie zadawane obrażenia będą się zwiększać z każdym użyciem zdolności.

Wanderer of the Rift pojawi się również nowy wariant Tonberry, znany jako Tonberry Smith. Kolejnym przedmiotem zawartym w grze będzie dzwonek potwora, który może być użyty do wezwania potwora na pomoc graczowi podczas walki. Gracze będą mogli zwiększyć swoje powinowactwo z tymi potworami, angażując się w specjalne rozmowy, używając przedmiotów, a nawet karmiąc je. To rozszerzenie DLC jest dostępne tylko przy zakupie całej przepustki sezonowej, która zawiera pierwszy epizod, a także nadchodzący trzeci epizod, Divergent Future.

Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin jest dostępne na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S. DLC The Wanderer of the Rift zostanie wydane 26 października 2022 roku.

#Zwiastun #szczegóły #dotyczące #Wanderer #Rift #DLC #Stranger #Paradise #Final #Fantasy #Origin

Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( No ratings yet )
Innowacja Polska